Post title imagePost title image

Останні новини щодо запровадження Stratlink

                                                                              Шановні заявники! 
 
Невдовзі ми запускаємо в роботу оновлену інформаційно-комунікаційну систему у сфері державного експортного контролю - цифрову платформу Stratlink.  

Ми дуже вдячні усім, хто на початку цього року доєднався до тестування системи. Завдяки відгукам від заявників та користувачів Stratlink було сформовано низку завдань та пропозицій до розробника щодо поліпшення функціональності системи.  

Наразі розробник програмного забезпечення (Естонія) завершує роботи з адаптації нових внутрішніх робочих процесів Держекспортконтролю та доопрацювання системи до наших вимог. Ми плануємо, що вже незабаром заявники зможуть повною мірою випробувати функціонал платформи Stratlink. 

Які переваги матиме заявник, користуючись системою Stratlink? 

  • Зрозумілий інтерфейс та інтуїтивна навігація з максимально зручними опціями, з можливістю отримання зворотного зв’язку 
  • Готові шаблони документів, які необхідно лише заповнити та опція автоматичного створення заявки  
  • Інтерактивний довідник для вибору позиції товару за списком та повна інформація щодо товару, що полегшить процес проведення заявниками попередньої ідентифікації товарів  
  • Автоматичне завантаження інформації з інших державних інформаційно-комунікаційних систем 
  • Керування сповіщеннями щодо процесу проходження заявки через електронну пошту  
  • Можливість відстежувати роботу експерта по заявці – наприклад, наявність запитів до інших держорганів або терміни розгляду заявки 
  • «Червоні прапорці»: як то перевірка країн на ризики ще до відправлення заявки та отримання у режимі реального часу інформації про обмеження по країнах. 


Просимо звернути увагу на оновлену форму заповнення картки товару, а саме, окрім звичайних полів (назва товару, кількість, код УКТЗЕД) тепер потрібно вносити інформацію, яка входить до довідки щодо попередньої ідентифікації товарів. Такі зміни обумовлені впровадженням в експлуатацію Реєстру ідентифікованих товарів військового призначення та подвійного використання, який невдовзі буде офіційно презентовано громадськості. Зазначений Реєстр інтегровано з ІКСЕК Stratlink, що посилює її спроможність до оперативного опрацювання заяв. 

Слід наголосити, що процес введення в експлуатацію Stratlink відбуватиметься у декілька етапів, що обумовлено необхідністю унормування функціонування системи. Одним із важливих для заявників буде етап тестування роботи «Кабінету заявника» та взаємодії з Держекспортконтролем за допомогою електронної системи.  

Орієнтовно у листопаді 2023 року можливо буде особисто випробувати оновлену систему, тож радимо заявникам вже зараз підготуватись до роботи у ній. Зокрема, на сайті Держекспортконтролю у розділі «Робочий кабінет інформаційно-комунікаційної системи» розміщено усі рекомендації по роботі зі Stratlink та формату документів в якому їх потрібно подавати в електронному вигляді.  

У четвертому кварталі 2023 року Держекспортконтроль планує відновити прийом та опрацювання заяв через ІКСЕК Stratlink, тож незабаром буде проведено низку заходів для ознайомлення заявників із функціоналом системи. Слідкуйте за інформацією та анонсами щодо цих заходів на нашому сайті та сторінках у соціальних мережах. Для належної підготовки тематики та ефективності інформаційної складової таких освітніх заходів просимо повідомляти свої проблемні питання по роботі із системою за номером: 044 4624954.   

Ми впевнені, що Stratlink стане зручним та сучасним інструментом доступу до послуг Держекспортконтролю!  

Більш детально з функціоналом оновленої системи Stratlink ви можете ознайомитися за посиланням - https://youtu.be/VZb5Y693ku4?si=MNTEEMkLE3Juv3CL 

 

 

Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль