Правила прийому документів

Рекомендації щодо електронного листування 

Шановні заявники! Державна служба експортного контролю України постійно працює над покращенням якості надання адміністративних послуг, посиленням обліку та контролю на всіх етапах прийняття рішень.  У зв’язку з чим рекомендуємо при поданні заяв зазначати для листування корпоративну електронну скриньку або таку, що містить найменування підприємства. Це значно прискорить час опрацювання заявок та сприятиме своєчасному інформуванню користувачів адміністративних послуг.  

Також звертаємо увагу, що у випадку зміни електронної адреси заявнику необхідно надіслати оригінал відповідного інформаційного листа у довільній формі на офіційному бланку на адресу Держекспортконтролю (вул. Кирилівська, 19-21, м. Київ, 04080) або його скан-копію на електронну скриньку служби general@dsecu.gov.ua 
До уваги суб'єктів господарювання!

При направленні електронною поштою документів (які обов'язково підписуються ЕЦП), прохання їх направляти з супровідним листом, де необхідно зазначати до якого дозволу, реєстраційної справи або документу направляються дані документи.

З повагою Держекспортконтроль


Шановні відвідувачі!

 

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, рішень Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації (протокол № 66, від 22.10.2021, протокол № 68 від 28.10.2021) “Про вжиття заходів із запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” прийом відвідувачів для здачі (отримання) документів в Держекспортконтролі здійснюється тільки при наявності:
сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19;
негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу
SARS-CoV-2, який проведено не більш, як за 72 години до дня здачі (прийому) документів
.

УВАГА

У зв’язку з призупиненням Головним управлінням державної казначейської служби України м. Києва фінансування усіх незахищених видатків, у тому числі фінансування на придбання марок та конвертів, листи на адресу підприємств, установ та організацій будуть направлятись на електронні адреси. Прохання своєчасно повідомити Держекспортконтроль уточнені адреси листування.
До уваги суб’єктів господарювання!

Прийом вхідної кореспонденції від заявників, кур’єрів служб доставки поштових відправлень відділом адміністративної роботи, документування та контролю здійснюється у кабінеті № 102 з 9 години 30 хвилин до 11 години 30 хвилин у робочі дні, крім понеділка.

Прийняті документи заносяться до Журналу обліку поданих документів до Держекспортконтролю, про що відвідувач підтверджує підписом про здачу документів.

Матеріали з заявами, щодо здійснення реєстрацій, надання дозволів, висновків, тощо повинні бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою заявника. До поданих матеріалів додається електронна копія заяви (формат Word).

Документи, які направляються на електронну адресу Держекспортконтролю відповідно до вимог ст. 6, 7 Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" повинні мати обов'язкові реквізити, у тому числі електронний підпис автора або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги".
Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль