![Post title image](/uploads/2023/11/n1-400x300.jpg)
![Post title image](/uploads/2023/11/n1-400x300.jpg)
До уваги громадян, 7 грудня працюватиме пряма телефонна гаряча лінія!
У четвер, 7 грудня, з 11.00 до 13.00, у Державній службі експортного контролю України працюватиме пряма телефонна гаряча лінія щодо питань, пов’язаних з запобіганням та врегулюванням конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави.
На зв’язку з громадянами буде головний спеціаліст Держекспортконтролю з питань запобігання та виявлення корупції.
Чекаємо на дзвінки за номером (044)462-48-45.