Державна служба експортного контролю України
[повернутись]
Про організацію

 

Первинна профспілкова організація Державної служби експортного контролю України – це громадська організація служби, метою якої є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Вступ до профспілки проводиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

Первинна профспілкова організація Державної служби експортного контролю України є організаційною ланкою Професійної спілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України, яка об’єднує профспілкові організації, члени яких працюють на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання і зайняті у виробництві радіоелектронного, електричного та оптичного устаткування, електро - та радіокомпонентів, виробів з металу та інших матеріалів, машин і устаткування загального та спеціального призначення, наданні сервісних послуг та громадян, які навчаються або працюють в навчальних закладах різних рівнів акредитації.

Первинна профспілкова організація Державної служби експортного контролю України має статус юридичної особи на підставі діючого Статуту Професійної спілки працівників радіоелектроніки та машинобудування України, зареєстрованої Міністерством юстиції України.

Профспілкова організація здійснює свої повноваження і бере на себе зобов'язання через виборний орган - профспілковій комітет.

 

Склад виборного органу - профспілкового комітету:

 

Гой Вадим Олександрович

 

Настрадін Євген Володимирович

 

 

Шіцина Катерина Вікторівна

 

Мехед  Олена Федорівна

 

Пилипенко Інна Володимирівна

Голова профспілкового комітету

 

Заступник Голови профспілкового комітету

 

секретар профспілкового комітету

 

член профспілкового комітету

 

член профспілкового комітету

 

 

[повернутись]