Державна служба експортного контролю України
[повернутись]
Відбувся форум фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікації з громадськістю

Відбувся форум фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікації з громадськістю

11-12 листопада 2016 року відбувся форум фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікації з громадськістю.

Захід було організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України у партнерстві з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні та у співпраці з Міністерством юстиції України і БДІПЛ/ОБСЄ.

У заході взяли участь представники інститутів громадянського суспільства з різних регіонів України, а також представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування і міжнародних організацій. Зокрема у заході участь взяв представник Держекспортконтролю.

У ході форуму особливу увагу було приділено обговоренню питання залучення громадськості до процесу прийняття рішень. 

Представник Урядового офісу з питань співпраці з неурядовими організаціями Хорватії
Н. Реліч виступив з презентацією на тему «Розробка державної політики в Хорватії: досвід та практика залучення громадськості до процесу прийняття рішень шляхом процесу консультацій».

Учасники заходу висловили свої пропозиції щодо мінімального строку для проведення консультацій,  можливих способів отримання інформації про консультації, публікації прізвищ, імен, по батькові фізичних осіб, що подають пропозиції, функціонування інформаційного реєстру заінтересованих осіб; доцільності проведення консультацій на єдиній платформі  тощо.

 

[повернутись]