Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Оголошення про засідання версія для друку

Звернення Голови Громадської ради щодо обговорення Закону України № 2561-VI від 23.09.2010 „Про внесення змін до Закону України „Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”

 

На адресу Громадської ради при Держекспортконтролі надійшло інформаційне повідомлення Державної служби експортного контролю України (лист від 19.10.2010 № 2928/21-10) про прийняття Закону України від 23.09.2010 № 2561-УІ "Про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання". На     веб-сайті Держекспортконтролю розміщено текст цього Закону та стислий коментар до його основних положень, а також текст Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" із внесеними змінами.

На стадії підготовки та обговорення проекту змін до Закону України, члени Громадської ради при Держекспортконтролі, у тому числі фахівці Вашого підприємства, приймали активну участь, а колегіально підготовлені та узагальнені пропозиції громадськості враховані під час підготовки остаточного змісту змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання".

З огляду на зауваження та пропозиції, що вносились під час розгляду зазначеного проекту Закону у Верховній Раді України та містяться у поданні Президента України, у якому зазначені причини, з яких Закон України "Про внесення змін ..." не був підписаний після прийняття його Верховною Радою України 01.07.2010, поданий проект зазнав певних змін, зокрема, стаття 25 у частині, що стосується розміру штрафних санкцій.

Враховуючи вкрай важливі для діяльності підприємств-спецекспортерів прийняті законодавчі зміни та наполегливе намагання громадськості до подальшого удосконалення законодавства України у галузі державного експортного контролю, прошу Вашої вказівки зацікавленим фахівцям підприємства уважно опрацювати Закон України від 23.09.2010 № 2561-VI "Про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" та проекти ряду постанов Кабінету Міністрів України, зміни до яких будуть внесені на підставі Закону. Мотивовані пропозиції та зауваження направити до 01.12.2010 на адресу Громадської ради.

Інформацію, що надійде від фахівців підприємств, буде опрацьовано та узагальнено і направлено на адресу керівництва Держекспортконтролю для подальшого вивчення та врахування громадської думки при удосконаленні законодавчих та нормативно-правових актів у галузі державного експортного контролю.

 

 

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80