Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку
Протокол № 1 засідання Громадської ради при Держекспортконтролі 21 лютого 2020 року

 

Протокол № 1 засідання

Громадської ради при Держекспортконтролі

21 лютого  2020 року

 

Присутні:

Члени Громадської ради при Держекспортконтролі:

Олексій КУЦАКОВ, Оксана БЕНЬ,  Олександр НАКВАКІН.

Запрошені представники Держекспортконтролю:  

т. в. о.  Голови Держекспортконтролю Олександр ШАЙТАН, директор департаменту аналітичної і правової роботи, міжвідомчої та міжнародної взаємодії Людмила ЧЕЧЕЮК, заступник директора департаменту-начальник відділу підготовки протокольних рішень, дозвільних документів та зведених даних Павло РУДОБАБА, начальник відділу з прогнозно-аналітичної роботи, організації СВФЕК, забезпечення зв’язків з громадськістю і ЗМІ департаменту аналітичної і правової роботи, міжвідомчої та міжнародної взаємодії Борис КУРОВСЬКИЙ, керівник профспілкової організації Держекспортконтролю Вадим ГОЙ.

1.     СЛУХАЛИ:

1.1. Питання щодо обрання робочих органів засідання: головуючого та секретаря засідання.

1.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

1.1.1. Пропозицію членів Громадської ради при Держекспортконтролі  (далі – Громадська рада)   щодо обрання Головуючим на засіданні Олексія КУЦАКОВА.

1.1.2.   Пропозицію  голови  Громадської  ради Олексія КУЦАКОВА щодо обрання Секретарем на засіданні Оксани БЕНЬ.

 1.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

1.2.1. Обрати Головуючим на засіданні Олексія КУЦАКОВА.

1.2.2. Обрати Секретарем засідання Оксану БЕНЬ.

2.     СЛУХАЛИ:

2.1. Публічний звіт т.в.о. Голови Держекспортконтролю Олександра ШАЙТАНА про діяльність Державної служби експортного контролю України за 2019 рік. 

2.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Звітну  інформацію щодо виконання заходів та завдань Держекспортконтролем у 2019 році.

2.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами обговорення визначити, що одним з важливих чинників забезпечення підвищення ефективності роботи системи державного експортного контролю є вирішення поточних питань функціонування Держекспортконтролю, зокрема: підвищення рівня заробітної плати до рівня, конкурентоспроможного на ринку праці, вирішення інших питань фінансового забезпечення Держекспортконтролю; приведення структури, чисельності та штатного розпису Держекспортконтролю у відповідність до покладених завдань з урахуванням перевантаження працівників Держекспортконтролю.

 

 

Головуючий на засіданні                                                       Олексій КУЦАКОВ

     

Секретар  засідання                                                                           Оксана БЕНЬ

 

                                                                                    Олександр НАКВАКІН

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80