Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
Засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків

Щодо ідентифікації та оцінки корупційних ризиків

 в Держекспортконтролі

 

В Держекспортконтролі завершено виконання заходів, передбачених Антикорупційною програмою Держекспортконтролю на 2018-2019 роки. 15.01.2020р. відбулось засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків, на якому було здійснено аналіз виконання вказаної Антикорупційної програми та визначено необхідність розпочати процедуру підготовки Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021р.р.

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Положення про Державну службу експортного контролю України, затвердженого постановою КМУ № 159 від 31.03.2015р., з метою створення об‘єктивної та ефективної Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021р.р., протягом січня-лютого 2020р. вказаною комісією планується здійснити виявлення, ідентифікацію та оцінку корупційних ризиків у діяльності зазначеного центрального органу виконавчої влади.

У зв‘язку з викладеним, пропонуємо представникам громадськості та суб‘єктів здійснення міжнародних передач товарів військового призначення та подвійного використання взяти участь у вказаному процесі та відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) № 126 від 02.12.2016р., Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства № 31 від 19.01.2017р., надати пропозиції щодо ідентифікації та оцінки корупційних ризиків у діяльності Держекспортконтролю, визначення комплексу дієвих заходів з їх локалізації та усунення.

Пропозиції можливо надати у паперовому або електронному вигляді на відповідні адреси Держекспортконтролю.

 

 

 


Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 15.10.2020 № 10)
Про запровадження тестової версії нового веб-сайту Держекспортконтролю
Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).