Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
Засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків

Щодо ідентифікації та оцінки корупційних ризиків

 в Держекспортконтролі

 

В Держекспортконтролі завершено виконання заходів, передбачених Антикорупційною програмою Держекспортконтролю на 2018-2019 роки. 15.01.2020р. відбулось засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків, на якому було здійснено аналіз виконання вказаної Антикорупційної програми та визначено необхідність розпочати процедуру підготовки Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021р.р.

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Положення про Державну службу експортного контролю України, затвердженого постановою КМУ № 159 від 31.03.2015р., з метою створення об‘єктивної та ефективної Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021р.р., протягом січня-лютого 2020р. вказаною комісією планується здійснити виявлення, ідентифікацію та оцінку корупційних ризиків у діяльності зазначеного центрального органу виконавчої влади.

У зв‘язку з викладеним, пропонуємо представникам громадськості та суб‘єктів здійснення міжнародних передач товарів військового призначення та подвійного використання взяти участь у вказаному процесі та відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) № 126 від 02.12.2016р., Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджених рішенням Національного агентства № 31 від 19.01.2017р., надати пропозиції щодо ідентифікації та оцінки корупційних ризиків у діяльності Держекспортконтролю, визначення комплексу дієвих заходів з їх локалізації та усунення.

Пропозиції можливо надати у паперовому або електронному вигляді на відповідні адреси Держекспортконтролю.

 

 

 


21 лютого 2020 року був проведений публічний звіт Державної служби експортного контролю України про діяльність за 2019 рік
21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт Державної служби експортного контролю України про діяльність за 2019 рік.
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 30.01.2020 № 1).
Засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
До уваги суб'єктів господарювання!
Інформаційне повідомлення стосовно закінчення строку дії повноважень на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю