Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку
Протокол засідання Громадської ради при Держекспортконтролі від 05.11.2019 № 4

Протокол № 4 засідання

Громадської ради при Держекспортконтролі

05 листопада  2019 року

 

Присутні:

Члени Громадської ради при Держекспортконтролі: Оксана БЕНЬ,  Володимир ЛИТВИНЕНКО,  Олександр НАКВАКІН,  Олексій КУЦАКОВ,  Андрій МІНАКОВ.

 

1.     СЛУХАЛИ:

1.1. Питання щодо обрання робочих органів засідання: головуючого та секретаріату (шляхом прямого голосування).

1.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

1.1.1.   Пропозицію  членів  Громадської ради  при  Держекспортконтролі (далі – Громадська рада)   щодо обрання Головуючим на засіданні Куцакова О.А.

1.1.2.   Пропозицію  голови  Громадської  ради  при  Держекспортконтролі О. Куцакова щодо обрання Секретарем на засіданні В. Литвиненко.

 1.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

1.2.1. Обрати Головуючим на засіданні Куцакова О.А.

1.2.2. Обрати Секретарем засідання Литвиненко В.П.  

2. СЛУХАЛИ:

Питання щодо Порядку денного засідання.

2.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

2.1.1. Пропозицію Головуючого на засіданні  О. Куцакова  про  Порядок денний  засідання.

2.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

2.2.1. Затвердити наступний Порядок денний засідання Громадської ради:

1) Заслухати голову Громадської ради що до проекту нової редакції «Положення про громадську раду при Держекспортконтролі» з урахуванням вимог  ПКМУ  від 24.04.2019 р. № 353.

2)  Про результати участі  голови Громадської ради на нараді Державного секретаря  Кабінету Міністрів України з головами громадських рад при органах виконавчої влади 19.09.2019 р. Співробітництво  Громадської ради  з Координаційним комітетом громадських рад України.                       

           3)  Організаційні питання у роботі Громадської ради.                                                             

           4)  Різне.

ПО ПОРЯДКУ ДЕННОМУ:

3. СЛУХАЛИ:

Голову  Громадської  ради  О. Куцакова що проект  нової  редакції «Положення про громадську раду при Держекспортконтролі»  з  урахуванням вимог  ПКМУ  від  24.04.2019 р. № 353  підготовлено.  За вимогами  воно

розроблено і відповідає «ТИПОВОМУ ПОЛОЖЕННЮ про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації» що

 

 

наведено у додатку до ПКМУ № 353 від 24.04.2019 р.

3.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

3.1.1. Пропозиції, думки, зауваження, рекомендації членів Громадської ради.

3.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

          3.2.1. Схвалити  «Положення про громадську раду при Держекспортконтролі». Доручити у робочому порядку голові Громадської ради  оформити і подати це Положення на затвердження Голові Державної служби експортного контролю України та офіційне оприлюднення.

4. СЛУХАЛИ:

О. Куцакова що до його участі як представника Громадської ради  у робочих зустрічах (нарадах) голів громадських рад, які організує Кабінет Міністрів України. Питання що розглядалися на цих засіданнях. О. Куцаков доповів, що при створеному Координаційному комітеті громадських рад України Громадську рада при Держекспортконтролі представлена у секції громадських рад при Центральних органах виконавчої влади України. У теперішній час винесено на обговорення «Угоду про співпрацю між громадськими радами України».

    4.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

    4.1.1. Пропозиції, думки  членів  Громадської  ради  із зазначенного питання.

4.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

4.2.1.  Доручити О. Куцакову надалі приймати  участь в засіданнях і роботі з цього напрямку.     

5. СЛУХАЛИ:

Голову Громадської ради О. Куцакова щодо  організаційного питання у роботі Громадської ради.  А саме посади секретаря Громадської ради.

    5.1. РОЗГЛЯНУЛИ:    

    5.1.1. О. Куцаков доповів, що згідно  п. 13  Положення про Громадську раду при Державній службі експортного контролю України  здійснення функцій секретаря Громадської ради може бути покладено на представника Держекспортконтролю.  

5.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

          5.2.1. Доручити у робочому  порядку голові Громадської ради  письмово звернутись до  Голови  Державної  служби експортного контролю України  з приводу цього питання.

6. СЛУХАЛИ:

Питання  щодо Порядку денного засідання  Громадської ради. 

6.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

6.1.1. Доповідь Головуючого на засіданні О. Куцакова про те,  що всі пункти Порядку денного засідання Громадської ради при  Держекспортконтролі  розглянуті і обговорені.

 

 

 

 

 

6.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):         

            6.2.1. Засідання Громадської ради при Держекспортконтролі завершити.

            6.2.3. Оприлюднити  інформацію  про  засідання  та  Протокол  на  сайті   Держекспортконтролю  у  розділі  «Громадська рада».                                                                  

 

    Головуючий на засіданні                                               Олексій КУЦАКОВ

      

    Секретар  засідання                                                        Володимир ЛИТВИНЕНКО   

 

 

 

 

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80