Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
Процес підготовки річних національних програм під егідою Комісії Україна - НАТО здійснюватиметься за методикою Results-Based Management

29 березня 2019 р. відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з представниками органів державної влади України щодо започаткування процесу підготовки Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО (РНП) на 2020 рік.

З огляду на те, що попередні річні програми не давали довготривалого системного ефекту, оскільки були зорієнтовані на процес, а не на результат, Віце-прем’єр-міністром повідомлено про кардинальні зміни, що відбулися у підході до планування, оцінки та виконання РНП, запровадженому на основі світових практик, для забезпечення ефективної, цілеспрямованої та системної підготовки України до членства в НАТО.

У цьому напрямку здійснено такі заходи:

видано Указ Президента України від 02.10.2018 №298/2018 «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна – НАТО», який регламентує процес підготовки РНП;

проведено поглиблене навчання представників органів державної влади України новим методам стратегічного планування РНП;

вперше РНП гармонізовано з іншими стратегічними документами;

сформована системна програма на 2019 рік, яка визначає стратегічну мету реформ, цілі для її досягнення та пріоритетні завдання на поточний рік, а також індикатори виконання для моніторингу прогресу реалізації;

удосконалено моніторинг виконання завдань програми.

Зміни до Конституції України, що закріплюють стратегічний курс країни на членство в НАТО, підкреслили важливість проведеної роботи.

Цього року Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції разом із канадським проектом EDGE (Експертна підтримка врядування та економічного розвитку) запускає інноваційний проект із підготовки стратегічних документів. РНП на 2020 рік готуватиметься за методикою Results-Based Management, яка застосовується Урядом Канади, що наблизить її до вимог Плану дій щодо членства в НАТО.

 


21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт Державної служби експортного контролю України про діяльність за 2019 рік.
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 30.01.2020 № 1).
Засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
До уваги суб'єктів господарювання!
Інформаційне повідомлення стосовно закінчення строку дії повноважень на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
До уваги керівника ТОВ "ДЕП СІТІ"!