Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Новини ДСЕКУ версія для друку
19-21 березня 2019 р. в рамках Програми EXBS відбулися консультації щодо навчальних матеріалів з питань ліцензування у сфері експортного контролю

19-21 березня 2019 р. у м. Києві відбулися чергові консультації з науковими співробітниками Центру політичних досліджень (CPR) при Університеті м. Олбані Університету штату Нью Йорк (SUNY) з метою обговорення наповнення навчальних матеріалів з питань ліцензування у сфері експортного контролю для працівників Держекспортконтролю, організовані в рамках Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) Державного Департаменту США.

Проект навчальної програми передбачає підготовку персоналу на основі посібника та презентаційних матеріалів для викладання або самонавчання, які міститимуть детальний огляд усіх процедур у сфері державного експортного контролю, їх нормативно-правове забезпечення та кращі міжнародні практики. Слухачі також матимуть змогу ознайомитись з історією становлення державної системи експортного контролю, завданнями та повноваженнями державних органів у цій сфері (зокрема, роллю Держекспортконтролю), вивчити міжнародні стандарти та кращі практики у сфері нерозповсюдження та експортного контролю, процедурою правозастосування та взаємодією з промисловістю (інформаційно-розяснювальною роботою з субєктами господарювання).

Наукові співробітники Центру політичних досліджень представили українській стороні результати роботи над проектом навчальних презентаційних матеріалів та питань для самоконтролю, розроблених на основі підручника. Сторонами досягнуто домовленості доопрацювати навчальні матеріали відповідно до пропозицій Держекспортконтролю.

Як повідомлялося, підручник і презентації стануть інформаційно-довідковим матеріалом, всеохоплюючим джерелом інструкцій з питань ліцензування у сфері експортного контролю та навчальним посібником для підвищення кваліфікації нових та досвідчених працівників Держекспортконтролю, що є важливим чинником забезпечення належного виконання завдань із запобігання розповсюдженню зброї масового знищення та засобів її доставки, обмеження передач звичайних видів озброєння, недопущення використання зазначених товарів у терористичних та інших протиправних цілях.

 


21 лютого 2020 року відбудеться публічний звіт Державної служби експортного контролю України про діяльність за 2019 рік.
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 30.01.2020 № 1).
Засідання постійно діючої комісії Держекспортконтролю з оцінки корупційних ризиків
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
До уваги суб'єктів господарювання!
Інформаційне повідомлення стосовно закінчення строку дії повноважень на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
До уваги керівника ТОВ "ДЕП СІТІ"!