Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Оголошення про засідання версія для друку
Інформаційне повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Держекспортконтролі

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Держекспортконтролі

26 лютого 2019 року відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній службі експортного контролю України. Початок зборів об 1100 годині, за адресою вул. Кирилівська 19-21,      4 поверх, кім. 414.

Склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі:

 Куцаков

Олексій

Анатолійович

Всеукраїнська громадська організаціяГромадський контроль”, голова діючої Громадської ради при Держекспортконтролі

Литвиненко Володимир

Петрович

Громадська організація „Контроль та охорона

Наквакін

Олександр Сергійович

Первинна організація Профспілки авіабудівників України в ДАКХ «Артем»

Шипнівська Аліна Миколаївна

Держекспортконтроль

Зубань Вікторія   Олександрівна

Держекспортконтроль

Громадська рада при Держекспортконтролі  як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Служби, налагодження ефективної взаємодії Держекспортконтролю з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської  ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (даліінститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. До складу Громадської ради при Держекспортконтролі можуть бути  обрані  представники  інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Держекспорт-контролю, та у Статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності (п.6 Положення про Громадську раду при Державній службі експортного контролю України).

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати письмову заявупідписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви).

 До заяви додаються:

- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради (зразок рішення);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (форма біографічної довідки);

- копія  виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди  делегованого ним представника на обробку його персональних даних (форма письмової згоди);

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (форма для подання результатів);

- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 

 

Документи приймаються Ініціативною групою до 25 січня 2019 року включно (крім вихідних днів): 

поштою на адресу Держекспортконтролю: вулКирилівська, 19-21, м. Київ, 04080, або

особисто: кімната № 102, з 0930 до 1130 год., крім понеділка, (просимо попередньо зателефонувати на номер (044) 462-48-47.

Пам'ятка щодо підготовки пакета документів.

 Контактні особи з питань прийому документів:

Шипнівська Аліна Миколаївна, Зубань Вікторія Олександрівна

Електронна адреса: general@dsecu.gov.ua.

Телефон для довідок(044) 462-48-47.

 


Про запровадження тестової версії нового веб-сайту Держекспортконтролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 15.10.2020 № 10)
Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).