Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку
Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній службі експортного контролю України від 29.12.2018 № 2

ПРОТОКОЛ № 2

від 29 грудня 2018 року

засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі

 

Головуючий: Голова Громадської ради Куцаков О.А.

Секретар: Секретар Громадської ради Зубань В.О.

Присутні члени ініціативної групи: Зубань В.О., Куцаков О. А., Литвиненко В. П., Наквакін О. С., Шипнівська А. М.

 

1. СЛУХАЛИ:

Щодо розробки Плану підготовки до установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі, проведення зборів, першого засідання новообраної Громадської ради та підготовки пропозицій до наказу Держекспортконтролю про обрану Громадську раду (далі - План).

1.2. РОЗГЛЯНУЛИ:

Проект Плану, який був наданий Головою Ініціативної групи для обговорення.

1.3. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) схвалити та затвердити План.

 

2. СЛУХАЛИ:

Щодо визначення дати та місця проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі та підготовки повідомлення про проведення установчих зборів для його оприлюднення на офіційному веб-сайті Держекспортконтролю.

2.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Проект повідомлення про проведення установчих зборів для оприлюднення на офіційному веб-сайті Служби (додається).

2.2. ВИРІШИЛИ:

2.2.1. Визначити датою та місцем проведення установчих зборів 26 лютого 2019 року, 1100 година, 4 поверх, кім. 414, вул. Кирилівська 19-21.

2.2.2. Схвалити повідомлення про проведення установчих зборів та доручити Шипнівській А.М., Зубань В.О. забезпечити його розміщення на офіційному веб-сайті Служби у строк, визначений п. 3 Плану.

 

 

3. СЛУХАЛИ:

Щодо підготовки форми заяви від інституту громадянського суспільства (далі - ІГС) на участь в установчих зборах.

Щодо підготовки форм деяких документів, які додаватимуться до заяви на участь в установчих зборах, а саме:

      біографічної довідки уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах;

      інформаційного повідомлення про результати діяльності ІГС;

      згоди представника ІГС на опрацювання та оприлюднення його персональних даних та зобов’язання щодо дотримання чинного законодавства і правил етики під час здійснення повноважень у Громадській раді при Держекспортконтролі.

Стосовно розміщення на веб-сайті Служби Пам’ятки щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах.

3.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Проекти форм заяви, біографічної довідки, інформаційного повідомлення про результати діяльності ІГС, згоди на опрацювання та оприлюднення персональних даних, зобов’язання щодо дотримання чинного законодавства і правил етики під час здійснення повноважень у Громадській раді та памятки щодо підготовки пакета документів, необхідних для участі в установчих зборах (додаються).

3.2. ВИРІШИЛИ:

3.2.1. Схвалити та затвердити:

форму заяви від ІГС на участь в установчих зборах;

форму біографічної довідки уповноваженого представника ІГС на участь в установчих зборах;

форму інформаційного повідомлення про результати діяльності ІГС;

форму згоди представника ІГС на опрацювання та оприлюднення його персональних даних та зобов’язання щодо дотримання чинного законодавства і правил етики під час здійснення повноважень у Громадській раді при Держекспортконтролі;

пам’ятка щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах.

3.2.2. Запропонувати Держекспортконтролю розмістити зазначені форми та повідомлення на офіційному веб-сайті Держекспортконтролю.

 

4. СЛУХАЛИ:

4.1. Щодо оформлення Журналу реєстрації та Довідки про отримання документів для участі ІГС в установчих зборах.

4.2. Щодо забезпечення прийому заяв від ІГС, оформлення списку учасників установчих зборів та списку кандидатів до нового складу Громадської ради.

4.2. ВИРІШИЛИ:

Запропонувати Держекспортконтролю:

оформити Журнал реєстрації та форму Довідки про отримання документів для участі ІГС в установчих зборах у строк, визначений пп. 4.1 та 4.2. Плану;

забезпечити прийом заяв від ІГС, оформити список учасників установчих зборів та список кандидатів до нового складу Громадської ради у строк, визначений пп. 4.3. та 4.4. Плану.

 

 

Головуючий                                                                                         О. КУЦАКОВ

 

 

Секретар                                                                                                   В. ЗУБАНЬ

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80