Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку
Протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній службі експортного контролю України від 28.12.2018 № 1

ПРОТОКОЛ № 1

від 28 грудня 2018 року

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній службі експортного контролю України

 

Головуючий: Голова Громадської ради Куцаков О.А.

Секретар: Секретар Громадської ради Зубань В.О.

Присутні члени ініціативної групи: Зубань В.О., Куцаков О. А., Литвиненко В. П., Наквакін О. С., Шипнівська А. М.

 

1. СЛУХАЛИ:

Питання щодо обрання Голови Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній службі експортного контролю України (далі – Ініціативна група).

1.2. РОЗГЛЯНУЛИ:

Пропозицію членів Ініціативної групи щодо обрання Голови Ініціативної групи Куцакова О.А.

1.3. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

обрати Головою Ініціативної групи члена Громадської ради Куцакова Олексія Анатолійовича та доручити йому ведення протоколів засідань Ініціативної групи.

 

2. СЛУХАЛИ:

Питання щодо проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі України.  

2.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Пропозицію членів Ініціативної групи провести установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі України.

2.2. ВИРІШИЛИ:

Провести установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі України 26 лютого 2019 року у приміщенні Держекспортконтролю України.

 

3. СЛУХАЛИ:

Питання щодо розробки плану підготовки до установчих зборів та проекту повідомлення Ініціативної групи про проведення установчих зборів.

 

3.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Проект плану підготовки до установчих зборів та проект повідомлення Ініціативної групи про проведення установчих зборів.

3.2. ВИРІШИЛИ:

Доручити Голові Ініціативної групи до другого засідання Ініціативної групи підготувати:

         організаційний план підготовки до зборів;

         проект повідомлення Ініціативної групи про проведення установчих зборів з визначенням у ньому: дати, часу та місця проведення зборів; складу Ініціативної групи; процедури оформлення складу нової Громадської ради; загальних даних про інститути громадянського суспільства, представники яких можуть бути обрані до складу нової Громадської ради; переліку документів, що надаються інститутом громадянського суспільства (далі - ІГС) для участі в установчих зборах, тощо.

 

 

Головуючий                                                                                         О. КУЦАКОВ

 

 

Секретар                                                                                                   В. ЗУБАНЬ

 

 

 

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80