Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку
Протокол засідання Громадської ради при Держекспортконтролі від 23.05.2018 № 2

Протокол № 2 засідання

Громадської ради при Держекспортконтролі

23 травня 2018 року

 

 

Присутні:

Члени Громадської ради при Держекспортконтролі: Переверзєв Олександр Анатолійович, Бень Оксана Миколаївна, Литвиненко Володимир Петрович, Наквакін Олександр Сергійович, Семенцов Віктор Федорович, Куцаков Олексій Анатолійович.

Представники Держекспортконтролю: Чечеюк Л.В.- директор департаменту, Крива В.В. - нач. відділу, Зубань В.О. - головний спеціаліст.

Запрошені на засідання: Сівер О.І. – директор НТЦ експорту та імпорту спеціальних  технологій, техніки  та  матеріалів (м. Київ).

Відсутні (з поважних причин): Глущенко Валерій Тимофійович. 

 

1.     СЛУХАЛИ:

1.1. Питання щодо обрання робочих органів засідання: головуючого та секретаріату (шляхом прямого голосування).

1.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

1.1.1. Пропозицію членів  Громадської ради при Держекспортконтролі щодо обрання Головуючим на засіданні Куцакова О.А.

1.1.2. Пропозицію Голови Громадської ради при Держекспортконтролі Куцакова О.А. щодо обрання Секретарем на  засіданні Криву В.В.

 1.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

1.2.1. Обрати Головуючим на засіданні Куцакова О.А.

1.2.2. Обрати Секретаря засідання Криву В.В.

 

2. СЛУХАЛИ:

Питання щодо Порядку денного засідання.

2.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

2.1.1. Пропозицію Головуючого на засіданні  Куцакова О.А. про Порядок денний засідання.

2.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

2.2.1. Затвердити наступний Порядок денний засідання Громадської ради при Держекспортконтролі:

1)  Заслухати голову Громадської ради стосовно діяльності Громадської ради при Держекспортконтролі у першому кварталі 2018 року,  виконання  Плану роботи на 2018 рік.

2) Участь представника Громадської ради у роботі Постійно діючої комісії з оцінки корупційних ризиків при Держекспортконтролі України.

3) Кадрові та організаційні питання у роботі Громадської ради.

4) Обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання», та проекту Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2018-2019 роки.

5) Різне.

 

ПО ПОРЯДКУ ДЕННОМУ:

 

3. СЛУХАЛИ:

Голову Громадської ради Куцакова О.А. щодо роботи  Громадської ради  у першому кварталі 2018 року.

3.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Пропозиції, думки, зауваження, рекомендації членів Громадської ради щодо виконання Плану роботи на 2018 рік.

3.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

Всі питання Плану роботи Громадської ради на 2018 рік впродовж поточного періоду вирішувались і виконувались. У робочому порядку при необхідності координувались та спрямовувались дії на їх виконання.

 

4. СЛУХАЛИ:

Куцакова О.А.  щодо прийняття участі у засіданні Постійно діючої комісії з оцінки корупційних ризиків при Держекспортконтролі. Питання, що розглядалися на засіданні зазначеної комісії з початку 2018 року. Пропозиції, що були подані від імені Громадської ради для розгляду і обговорення.

    4.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

    Пропозиції, думки членів Громадської ради при Держекспортконтролі з цього питання.

4.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) доручити Куцакову О.А в рамках Положення про Громадську раду при Держекспортконтролі України приймати участь в засіданнях і роботі цієї комісії.     

 

5. СЛУХАЛИ:

Чечеюк Л.В., Куцакова О.А. щодо кадрового та організаційного питання у роботі Громадської ради, а саме, обрати секретаря Громадської ради.

    5.1. РОЗГЛЯНУЛИ:    

    Куцаков О.А. доповів, що згідно п. 13 Положення про Громадську раду при Державній службі експортного контролю України, здійснення функцій секретаря Громадської ради може бути покладено на представника Держекспортконтролю.  Чечеюк Л.В. запропонувала на цю посаду головного спеціаліста  Держекспортконтролю  Зубань В.О.

 

 

5.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) затвердили  секретарем Громадської ради Зубань Вікторію Олександрівну.

 

6. СЛУХАЛИ:

Питання обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання» та проекту Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2018-2019 роки.

 6.1. РОЗГЛЯНУЛИ:    

Проект Антикорупційної програми  Держекспортконтролю  на 2018-2019 роки, щодо якого були надані з голосу пропозиції, які схвалено всіма членами Громадської ради. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними  передачами товарів подвійного використання»,  а саме, у частині  щодо  визначення межі компетенції МОУ у визначенні сфери використання (призначення) таких товарів. Також члени Громадської ради (Переверзєв О.А. та Наквакін О.С.) доповіли по питанню проходження міжвідомчого  узгодження  документів, строки розгляду документів МОУ за зверненням  суб'єктів господарювання.                      

6.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) прийнято до відома.

 

 7. СЛУХАЛИ:

        Сівера О.І. – директора НТЦ експорту та імпорту спеціальних технологій, техніки та матеріалів (м. Київ) - про ініціативу центру що до розробки і видання нової книги «Посібник з експортного контролю» у 2018 році.

    7.1. РОЗГЛЯНУЛИ:    

    Думки членів Громадської ради при Держекспортконтролі по цьому питанню.

7.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) Громадській раді спільно з Держекспортконтролем  вжити заходів  щодо надання пропозицій до зазначеного видання.

 

8. СЛУХАЛИ:

Питання Різне.

8.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Пропозиції, думки, зауваження, рекомендації членів Громадської ради.

8.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) усі питання вирішувати у робочому порядку.

 

9. СЛУХАЛИ:

Питання щодо Порядку денного засідання Громадської ради при Держекспортконтролі. 

9.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

Доповідь Головуючого на засіданні Куцакова О.А. про те, що всі пункти Порядку денного засідання Громадської ради при Держекспортконтролі  розглянуті і обговорені.

9.2. ВИРІШИЛИ:

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно) засідання Громадської ради при Держекспортконтролі завершити.

Оприлюднити інформацію про засідання та Протокол на сайті Держекспортконтролю у розділі «Громадська рада». 

 

 

       Головуючий на засіданні                                                  Куцаков О.А.

      

       Секретар засідання                                                            Крива В.В.

 

 


Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 18.05.2020 № 5
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Звіт за результатами публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
17 квітня 2020 року відбудеться громадське обговорення у вигляді відеоконференції щодо обговорення проекту антикорупційної програми Державної служби експортного контролю України на 2020-2021 роки.
Антикорупційна програма Держекспортконтролю розроблена відповідно до статті 19 Закону України "Про запобігання корупції", Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади,
Інформаційне повідомлення щодо прийняття документів
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 04.03.2020 № 2).
21 лютого 2020 року був проведений публічний звіт Державної служби експортного контролю України про діяльність за 2019 рік