Головна сторінкаПошук

розширений пошукГромадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку
Протокол засідання Громадської ради при Держекспортконтролі від 29.06.2017 № 3"

Протокол №3 засідання  Громадської ради при Держекспортконтролі 29 червня 2017 року

 

Присутні:

Члени Громадської ради при Держекспортконтролі: Переверзєв Олександр Анатолійович, Бень Оксана Миколаївна, Литвиненко Володимир Петрович,  Наквакін Олександр Сергійович, Куцаков Олексій Анатолійович.

Представники  Держекспортконтролю: Крива В.В., Проскурнікова Ю.О. Відсутніповажних причин):  Семенцов Віктор Федорович,  Глущенко Валерій Тимофійович.

 

1.            СЛУХАЛИ: 

 

1.1.              Щодо обрання робочих органів засідання Громадської ради при Держекспортконтролі: головуючого та секретаря (шляхом прямого голосування).

 

1.1. РОЗГЛЯНУЛИ:

 

1.1.1.      Пропозицію членів Громадської ради при Держекспортконтролі щодо обрання головуючим на засіданні Куцакова О.А.

1.1.2.      Пропозицію Голови Громадської ради при Держекспортконтролі Куцакова О.А. щодо обрання секретарем на засіданні Проскурнікову Ю.О.

 

1.2.              ВИРІШИЛИ:

 

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

1.2.1.      Обрати головуючим на засіданні Громадської ради при Держекспортконтролі Куцакова О.А.

1.2.2.  Обрати            секретарем      засідання         Громадської    ради    при Держекспортконтролі Проскурнікову Ю.О.

 

2.            СЛУХАЛИ:

 

Щодо затвердження порядку денного засідання Громадської ради при Держекспортконтролі.

 

2.1.              РОЗГЛЯНУЛИ:

 

2.1.1.      Пропозицію головуючого на засіданні Громадської ради при Держекспортконтролі Куцакова О.А. щодо переліку питань, що потребують розгляду, та затвердження порядку денного засідання Громадської ради при Держекспортконтролі.

 

2.2.              ВИРІШИЛИ:

 

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

2.2.1.      Затвердити такий порядок денний засідання Громадської ради при Держекспортконтролі:

1)                Щодо поточного виконання Плану роботи на 2017 рік Громадської ради при Держекспортконтролі. 

2)                Щодо участі представників Громадської ради при Держекспортконтролі у роботі комісії Державної служби експортного контролю України з оцінки корупційних ризиків.

3)                Різне.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

 

З ПИТАННЯ ПЕРШОГО:

 

3.            СЛУХАЛИ:

 

Щодо поточного виконання Плану роботи на 2017 рік Громадської ради при Держекспортконтролі.

 

3.1.                     РОЗГЛЯНУЛИ:

 

3.1.1.                    Пропозиції, думки, зауваження, рекомендації членів Громадської ради при Держекспортконтролі щодо поточного виконання Плану роботи на 2017 рік Громадської ради при Держекспортконтролі.

 

3.2.                     ВИРІШИЛИ:

 

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

3.2.1.                    Всі питання і пропозиції, що надійшли від членів Громадської ради при Держекспортконтролі до Плану роботи на 2017 рік Громадської ради при Держекспортконтролі, взяти до уваги. У робочому порядку координувати та спрямовувати дії щодо його виконання.

 

З ПИТАННЯ ДРУГОГО:

 

4.            СЛУХАЛИ:

 

Щодо участі представників Громадської ради при Держекспортконтролі у роботі комісії Державної служби експортного контролю України з оцінки корупційних ризиків. 

 

4.1.                     РОЗГЛЯНУЛИ: 

 

4.1.1.      Пропозиції членів  Громадської  ради  при Держекспортконтролі  щодо участі представників Громадської ради при Держекспортконтролі у роботі комісії Державної служби експортного контролю України з оцінки корупційних ризиків.

 

4.2.                     ВИРІШИЛИ: 

 

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

4.2.1.      Доручити Голові Громадської ради при Держекспортконтролі звернутись до керівництва Держекспортконтролю з метою вирішення питання щодо участі представників Громадської ради при Держекспортконтролі у роботі комісії Державної служби експортного контролю України з оцінки корупційних ризиків.      

             

З ПИТАННЯ ТРЕТЬОГО:

 

5.            СЛУХАЛИ:

 

Різне.

 

5.1.                     РОЗГЛЯНУЛИ:

 

5.1.1.      Пропозиції, думки, зауваження, рекомендації членів Громадської ради при Держекспортконтролі щодо вирішення поточних питань, які виникають у процесі роботи Громадської ради при Держекспортконтролі.

 

5.2.                     ВИРІШИЛИ:

 

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):

5.2.1.      Всі поточні питання, що виникають у процесі роботи Громадської ради при Держекспортконтролі, вирішувати у робочому порядку.

 

6.            СЛУХАЛИ: 

 

Інформацію щодо результатів розгляду, обговорення та прийняття рішень з питань порядку денного засідання Громадської ради при Держекспортконтролі.

 

6.1.                     РОЗГЛЯНУЛИ: 

 

6.1.1.      Інформацію головуючого на засіданні Громадської ради при Держекспортконтролі Куцакова О.А. щодо результатів розгляду, обговорення та прийняття рішень з питань порядку денного засідання Громадської ради при Держекспортконтролі.  

 

6.2.                     ВИРІШИЛИ:

 

За результатами відкритого прямого голосування (одноголосно):                

6.2.1.      Засідання Громадської ради при Держекспортконтролі завершити та оприлюднити цей протокол у розділі «Громадська рада» на офіційному веб-сайті Держекспортконтролю.  

 

 

 

       Головуючий на засіданні                                              О.А. Куцаков

       

       Секретар зборів                                                              Ю.О. Проскурнікова

 

 

 

 

 


До уваги керівника ТОВ "ДЕП СІТІ"!
Результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі з питань надання юридичним особам повноважень на здійснення діяльності
Результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі (протокол засідання від 08.08.2019 № 5)
Порядок здійснення авіаперевезень товарів військового призначення
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації системи внутрішньофірмового експортного контролю
Держекспортконтролем ухвалено зміни до змісту додаткової інформації, яка вноситься до особливих умов дозвільних документів
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної комісії при Держекспортконтролі з питань надання юридичним особам повноважень на здійснення діяльності