Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Оголошення про засідання версія для друку
Інформаційне повідомлення Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Держекспортконтролі

ПОВІДОМЛЕННЯ

Ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Держекспортконтролі

 

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній  службі експортного контролю України відбудуться 24 лютого 2017 року. Початок зборів об 1100 годині, за адресою вул. Кирилівська 19/21, 4 поверх, кім. 405.

Склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі:

 

Куцаков

Олексій

Анатолійович

Всеукраїнська громадська організація „Громадський контроль”, голова діючої Громадської ради при Держекспортконтролі

Литвиненко Володимир

Петрович

Громадська організація „Контроль та охорона”

Полянський

Віктор

В’ячеславович

Держекспортконтроль

Крива

Віта

Віталіївна

Держекспортконтроль

Проскурнікова

Юлія

Олегівна

Держекспортконтроль

 

Громадська рада при Держекспортконтролі як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Служби, налагодження ефективної взаємодії Держекспортконтролю з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати письмову заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок заяви).

 

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності) (зразок рішення);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (форма біографічної довідки);

- письмова згода делегованого представника ІГС на оприлюднення його персональних відомостей (форма письмової згоди);

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (форма для подання результатів).

Документи приймаються Ініціативною групою до 12 лютого 2017 року включно (крім вихідних днів): 

поштою на адресу Держекспортконтролю: вул. Кирилівська, 19/21, м. Київ, 04080, або

особисто: кімната № 102, з ,0930 до 1130 год., крім понеділка, (просимо попередньо зателефонувати на номер (044) 462-48-47.

Пам'ятка щодо підготовки пакета документів.

 

 

Контактні особи з питань прийому документів:

Крива Віта Віталіївна, Проскурнікова Юлія Олегівна.

Електронна адреса: general@dsecu.gov.ua.

Телефон для довідок: (044) 462-48-47.

 

 


Про запровадження тестової версії нового веб-сайту Держекспортконтролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 15.10.2020 № 10)
Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).