Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку

ПРОТОКОЛ № 1

від 14 лютого 2017 року

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній службі експортного контролю України

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Держекспортконтролі, у складі членів діючої Громадської ради Куцакова О.А. та за участю представників Держекспортконтролю Кривої В.В. та Проскурнікової Ю.О., під час свого засідання вирішила:

1.            Затвердити Список учасників установчих зборів та Список кандидатур, що запропоновані ІГС до нового складу громадської ради.

2.            Затвердити формат бюлетенів для голосування та Інструкцію щодо заповнення бюлетенів.

3.            Затвердити Порядок денний установчих зборів.

4.            Затвердити форму Протоколу засідання лічильної комісії з підбиття підсумків голосування.

 

 

Від членів ініціативної групи

із складу  Громадської ради Голова ініціативної групи

 

Від членів  Ініціативної групи,

із представників Держекспортконтролю

О. Куцаков

В. Крива

 

 

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80