Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку

ПРОТОКОЛ № 3

08 вересня 2016 року

 

засідання Громадської ради при Держекспортконтролі, що відбулося у формі електронних консультацій

 

Ініціатор електронних консультацій: Голова Громадської Ради при Держекспортконтролі Куцаков О.А.

1. Ознайомлення членів Громадської Ради  з  організаційними  змінами що  відбулись  у  Державній  службі  експортного  контролю України. 

2. Обговорення та розгляд членами Громадської ради внесених змін до нормативно-правових актів, що регулюють питання сприяння проведенню органами виконавчої влади громадської експертизи їх діяльності, організації та проведення консультацій з громадськістю, формування та діяльності при органах виконавчої влади громадських рад.

3. За підсумками засідання члени Громадської ради прийняли до уваги зміни, що були внесені до постанов Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 р. №  976 і від 03 листопада 2010 р. № 996 , та на підставі вищевказаного вирішили схвалити та затвердити остаточні редакції Положення та Регламенту  Громадської  ради при Державній  службі  експортного  контролю України. 

 

Голова Громадської ради

при Держекспортконтролі

 

О.А. Куцаков

 

 

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80