Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку

 

ПРОТОКОЛ  № 1

від 29.03.2016

 

засідання Громадської ради при Держекспортконтролі, що відбулося у формі електронних консультацій

 

Ініціатор електронних консультацій: Голова Громадської ради при Держекспортконтролі Куцаков О.А.

 

1. Обговорення питання, пов’язаного з висвітленням у засобах масової інформації повідомлення про нібито наявність „системної корупції” у Державній службі експортного контролю України.

2. Інформація Голови Громадської Ради про нібито наявність „системної корупції” у Державній службі експортного контролю України.

Останнім часом у засобах масової інформації з’являються повідомлення про нібито наявність «системної корупції» у Державній службі експортного контролю України та інших державних органах, задіяних у системі державного експортного контролю України. У зазначених публікаціях наводяться неперевірені відомості, що не мають будь-якої доказової бази, а їхня інтерпретація, на наш погляд, є замовною. Такі публікації призводять до нівелювання іміджу як Держекспортконтролю, так і держави Україна в цілому. Адже впродовж понад двадцяти років функціонування системи експортного контролю України, ефективність якої визнана відповідними міжнародними організаціями, країнами Європи та США, не було допущено жодних порушень міжнародних зобов’язань України у сфері нерозповсюдження зброї масового знищення та експортного контролю.

3. Заява для засобів масової інформації.

Враховуючи сучасну складну воєнно-політичну ситуацію в Україні, такі публікації становлять загрозу національній безпеці держави в оборонній та політичній сферах. Йдеться про нанесення шкоди перспективам розвитку військово-технічного співробітництва України з іноземними державами, створення перешкод на шляху постачання товарів військового призначення для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил та інших військових формувань України, насамперед тих, що задіяні в антитерористичній операції на сході нашої держави.

Звертаємо увагу ЗМІ та правоохоронних органів на те, що така інформаційна кампанія може бути одним із засобів «гібридної війни» проти України.

У зв’язку з цим, просили б засоби масової інформації більш виважено і обережно підходити до публікації інформації, що надається дописувачами, перевіряти надані матеріали і не порушувати журналістську етику.

 

 

Голова Громадської ради

при Держекспортконтролі

 

О.А. Куцаков

 

 


Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 18.05.2020 № 5
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Звіт за результатами публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
17 квітня 2020 року відбудеться громадське обговорення у вигляді відеоконференції щодо обговорення проекту антикорупційної програми Державної служби експортного контролю України на 2020-2021 роки.
Антикорупційна програма Держекспортконтролю розроблена відповідно до статті 19 Закону України "Про запобігання корупції", Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади,
Інформаційне повідомлення щодо прийняття документів
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 04.03.2020 № 2).
21 лютого 2020 року був проведений публічний звіт Державної служби експортного контролю України про діяльність за 2019 рік