Головна сторінкаПошук

розширений пошук

Громадська рада при Держекспортконтролі »  Протоколи засідань версія для друку

 

ПРОТОКОЛ  № 1

від 29.03.2016

 

засідання Громадської ради при Держекспортконтролі, що відбулося у формі електронних консультацій

 

Ініціатор електронних консультацій: Голова Громадської ради при Держекспортконтролі Куцаков О.А.

 

1. Обговорення питання, пов’язаного з висвітленням у засобах масової інформації повідомлення про нібито наявність „системної корупції” у Державній службі експортного контролю України.

2. Інформація Голови Громадської Ради про нібито наявність „системної корупції” у Державній службі експортного контролю України.

Останнім часом у засобах масової інформації з’являються повідомлення про нібито наявність «системної корупції» у Державній службі експортного контролю України та інших державних органах, задіяних у системі державного експортного контролю України. У зазначених публікаціях наводяться неперевірені відомості, що не мають будь-якої доказової бази, а їхня інтерпретація, на наш погляд, є замовною. Такі публікації призводять до нівелювання іміджу як Держекспортконтролю, так і держави Україна в цілому. Адже впродовж понад двадцяти років функціонування системи експортного контролю України, ефективність якої визнана відповідними міжнародними організаціями, країнами Європи та США, не було допущено жодних порушень міжнародних зобов’язань України у сфері нерозповсюдження зброї масового знищення та експортного контролю.

3. Заява для засобів масової інформації.

Враховуючи сучасну складну воєнно-політичну ситуацію в Україні, такі публікації становлять загрозу національній безпеці держави в оборонній та політичній сферах. Йдеться про нанесення шкоди перспективам розвитку військово-технічного співробітництва України з іноземними державами, створення перешкод на шляху постачання товарів військового призначення для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил та інших військових формувань України, насамперед тих, що задіяні в антитерористичній операції на сході нашої держави.

Звертаємо увагу ЗМІ та правоохоронних органів на те, що така інформаційна кампанія може бути одним із засобів «гібридної війни» проти України.

У зв’язку з цим, просили б засоби масової інформації більш виважено і обережно підходити до публікації інформації, що надається дописувачами, перевіряти надані матеріали і не порушувати журналістську етику.

 

 

Голова Громадської ради

при Держекспортконтролі

 

О.А. Куцаков

 

 


Через виявлений випадок захворювання на COVID-19 та необхідність проведення обсервації Держекспортконтроль переводить частину співробітників на дистанційну форму роботи
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 09.07.2020 № 7).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 05.08.2020 № 9).
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 17.07.2020 № 8).
Щодо затвердження Антикорупційної програми Держекспортконтролю на 2020-2021 роки
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю
Інформаційне повідомлення про результати засідання Міжвідомчої експертної Комісії при Держекспортконтролі
Інформаційне повідомлення про результати засідання Комісії з державної атестації (переатестації) системи внутрішньофірмового експортного контролю (протокол засідання від 23.06.2020 № 6).
24.06.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 504
До уваги суб`єктів господарювання! З технічних причин телефони Державної служби експортного контролю України тимчасово не працюють. За довідками звертатися за телефоном (044) 462-49-80